Kiedy Aforti Start Gniezno wyjedzie na tor?

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Zima jeszcze się nie skończyła, ale powoli zbliżamy się do marca. A jak marzec, to i pierwsze treningi żużlowców! Kiedy w tym roku zawarczą motocykle przy Wrzesińskiej 25? Mamy odpowiedź na to pytanie!

Plan oczywiście jest, ale wszystko będzie uzależnione od pogody i terminu startu rozgrywek. Przede wszystkim jednak pogoda będzie odgrywała kluczową rolę. Pierwsze jazdy planujemy rozpocząć gdzieś w okolicach 9 marca, a najpóźniej w połowie marca. Jeżeli wszystko się powiedzie, to pierwsze treningi juniorów być może nie odbędą się w Gnieźnie, a na Motoarenie. Tak mamy to zaplanowane. Później dojdą oczywiście treningi w Gnieźnie, ale tutaj chodzi o to, że tor w Toruniu jest łatwiej zrobić, bo stadion jest zadaszony. Szczegółowych dat treningów jeszcze nie podam, bo będziemy to dopiero planować – powiedział menedżer Aforti Startu Gniezno Rafael Wojciechowski.

ZOBACZ TAKŻE:   Ruszyła zrzutka na operację Roberta Peplińskiego. Wpłać i pomóż!

W tym roku na stadionie nie ma lodowiska, a to bez wątpienia duży plus dla żużlowców. Nie będą musieli czekać na moment, aż infrastruktura “się zwinie”.

ZOBACZ TAKŻE:   Mikołaj Czapla zaskoczył! Sprawdź wyniki DMPJ w Gnieźnie

Pozostaje trzymać kciuki za pogodę i sytuację epidemiczną. Jeżeli wszystko dopisze, to już na początku kwietnia będziemy mogli emocjonować się zmaganiami w ramach eWinner 1. Ligi, a wcześniej dojdzie do treningów i sparingów.

ZOBACZ TAKŻE:   Po prostu koszmar. Timo Lahti ostatni w Bydgoszczy!

ZAKAZ KOPIOWANIA TREŚCI BEZ WYRAŹNEJ ZGODY AUTORA


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: