Duży sukces Aleksandry Politowicz!

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Firma Volkswagen Berdychowski z Poznania została sponsorem Aleksandry Politowicz. Świetnie znana mieszkańcom powiatu gnieźnieńskiego zawodniczka Akademii Karate Tradycyjnego Samuraj Gniezno zyskała solidnego partnera, który w wymierny sposób przyczyni się do jej rozwoju sportowego.

>>> Dyskutuj, komentuj i bądź na bieżąco. Dołącz do grupy "Sport w Gnieźnie - forum kibiców"

ZOBACZ TAKŻE:   Gnieźnianie zaniepokojeni. Mówią "nie" blokom nad jeziorem Winiary!

Miło nam poinformować, że Aleksandra Politowicz – zawodniczka AKT Samuraj Gniezno – w dniu wczorajszym podpisała umowę ze sponsorem, którym jest Volkswagen Berdychowski Poznań. Wsparcie finansowe, i nie tylko, będzie wykorzystane na aktywności Oli w świecie Karate Tradycyjnego.  

ZOBACZ TAKŻE:   Bartosz "Zwyrol" Zieliński - rozmowa na żywo

Mam nadzieję, że ta współpraca i związane z nią aktywności przyczynią się do jeszcze lepszych przygotowań do występów w Polsce oraz za granicą powiedziała Ola. – Chcę tutaj nadmienić, czas pandemii to nie bierne czekanie na „pełne odmrożenie” zawodów sportowych. Ostro trenuję zarówno z klubem, jak i indywidualnie w domu. Przystosowałam przestrzeń rodzinnej posesji do potrzeb sportowych, co pozwala mi utrzymywać formę na odpowiednim poziomie – dodała.

ZOBACZ TAKŻE:   Jagoda Linkowska: Przez głowę zawsze przechodzą różne myśli

Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: