Transfer ze Startu Gniezno do Falubazu Zielona Góra stał się faktem!

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Potwierdzają się nasze wtorkowe doniesienia. Kacper Mateusz Grzelak przechodzi ze Startu Gniezno do Falubazu Zielona Góra. O takim transferze informowaliśmy jako pierwsi.

Szukałem klubu, który zagwarantuje mi dużą możliwość jazdy, a przy okazji dalszy rozwój. Tak się złożyło, że działacze z Zielonej Góry poszukiwali zawodnika, który uzupełni skład chociażby pod kątem zawodów młodzieżowych. Chcę w sezonie 2021 zacząć regularnie punktować na dobrym poziomie w młodzieżówkach, rozwijać się i stawać coraz lepszym zawodnikiem – powiedział Grzelak, cytowany przez falubaz.com.

ZOBACZ TAKŻE:   Nasze ustalenia znów potwierdzone. Start Gniezno ma nowego zawodnika!

Młody zawodnik ma bronić barw Falubazu głównie w zawodach młodzieżowych.

Kacper dostanie u nas szansę na jazdę, przede wszystkim w zawodach młodzieżowych. My poszukiwaliśmy czwartego zawodnika do cyklu Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Jest to młody zawodnik, który ma przed sobą jeszcze trzy lata jazdy jako junior. W tym sezonie został wypożyczony z Gniezna, ale uważnie będziemy się mu przyglądać. Kilka razy oglądałem go w zeszłym sezonie. Widać u niego braki wynikające ze zbyt małej ilości jazdy. Od nas dostanie dwa kompletne motocykle i myślę, że ta współpraca zaowocuje dobrymi wynikami w zawodach młodzieżowych. Nie wykluczam jednak tego, że Kacper wystrzeli i zrobi niespodziankę. Norbert Krakowiak na początku również miał problemy, ale systematyczną pracą ugruntował swoją pozycję. Dziś jest zawodnikiem, który punktuje z pewnością. Mam nadzieję, że z Kacprem będzie tak samo – zaznacza trener Falubazu Piotr Żyto.

ZOBACZ TAKŻE:   Przyjaciel Artura Walczaka przekazał dramatyczne informacje

Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: