Start sezonu żużlowego znów opóźniony!?

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Czyżby czekała nas powtórka z rozrywki? Pojawiają się doniesienia wskazujące na to, że start sezonu żużlowego 2021 może się opóźnić! Niewykluczone, że taśma pójdzie w górę dopiero w czerwcu.

27 grudnia w Polsce ruszyły szczepienia na COVID-19. Tempo dystrybucji szczepionek na razie nie jest zbyt wysokie. Poza tym wciąż utrzymuje się wysoka zachorowalność. Już pojawiają się doniesienia, że rząd otworzy trybuny dopiero wtedy, gdy odpowiednia liczba Polaków zostanie zaszczepiona. A to może wpłynąć na organizację sezonu żużlowego.

ZOBACZ TAKŻE:   Co z eWinner 1. Ligą? Jest głos z góry!

“Działacze PGE Ekstraligi i GKSŻ już odbierają sygnały, że w kwietniu może być problem z wpuszczeniem kibiców na stadiony. W związku z tym rozważany jest projekt opóźnienia startu sezonu we wszystkich trzech ligach o dwa miesiące i przesunięciu go na czerwiec” – informuje “Przegląd Sportowy”.

ZOBACZ TAKŻE:   Koronawirus uderzył w GOSiR. "Jest bardzo trudno"

Skontaktowaliśmy się z jednym z działaczy żużlowych z prośbą o komentarz w tej sprawie. – Myślę, że to realny scenariusz – przyznał.

ZOBACZ TAKŻE:   Co z długami Mieszka? Mamy komentarz prezesa Marka Lisieckiego

Rzeczywiście, to co obecnie dzieje się w Polsce, nie napawa optymizmem. Wątpliwe, by do kwietnia sytuacja była tak dobra, że liga mogłaby ruszyć z kibicami. Na ten moment niczego nie można wykluczać.

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE I WYGRAJ VOUCHER DO RESTAURACJI! SZCZEGÓŁY TUTAJ >>>>


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: