“Kildemand to zawodnik kompletny i jadowity pająk, który szybko atakuje”

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Sebastian Skrzypczak (były żużlowiec, a obecnie członek teamu Frederika Jakobsena) uważa, że Peter Kildemand jest zawodnikiem kompletnym. – Nawet po przegranym starcie potrafi bawić publiczność przez cztery okrążenia – zauważa.

Gdy Kildemand trafił do Startu Gniezno, pojawiło się wiele głosów, że ten transfer będzie niewypałem. Rzeczywiście, ostatnie lata nie napawają optymizmem, bo Duńczyk notował słabe wyniki. Nie jest jednak powiedziane, że w tym roku będzie tak samo…

ZOBACZ TAKŻE:   Start Gniezno zaprezentował kevlar na sezon 2021!

Peter Kildemand to zawodnik kompletny. Ma doświadczenie związane ze startami w Anglii, Danii, Szwecji i Polsce, więc w jego przypadku mówienie o trudnych torach można odłożyć na bok. Jest przebojowy, zadziorny i lubi twarde ściganie. Jeździł rewelacyjnie i trafiał do ekstraligowych klubów, w których był uzupełnieniem doskonałych składów. W Gdańsku nie błyszczał, ale cała zabawa polega na tym, by wyciągnąć kogoś, kto potrafi świetnie jeździć, a z jakichś powodów nie ściga się tak, jak by chciał – spostrzega Skrzypczak.

ZOBACZ TAKŻE:   Wandale znów w natarciu! Ręce opadają...

Niewielu stawia na Kildemanda. Tak naprawdę może okazać się czarnym koniem.

W Gnieźnie nie ma statusu lidera, a może nim być, więc nie ma tej presji, że to on musi ciągnąć wynik. Ma świadomość tego, że na rezultat będzie pracować cały zespół. Peter jest zawodnikiem, który nawet po przegranym starcie potrafi bawić publiczność przez cztery okrążenia. To naprawdę jadowity pająk, który szybko atakuje – dodaje były żużlowiec.

ZOBACZ TAKŻE:   Kiedy powtórka meczu w Ostrowie Wlkp.?

Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: