Szymon Karolczyk: Forma będzie mistrzowska

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

To będzie prawdziwy hit. 22 stycznia Szymon Karolczyk stoczy bardzo ważną walkę. Jego rywalem będzie Adrian Kępa, a pojedynek zobaczy cała Polska. To dzięki transmisji w TVP Sport. Szymon zapewnia, że przygotowany będzie wyśmienicie!

Pod tę walkę szykuje się od jakiegoś czasu. – Przygotowania do walki rozpocząłem równe trzy miesiące przed tym, jak dowiedziałem się, że będę walczył na gali Armia Fight Night. Będę miał za sobą cały okres przygotowawczy, więc forma będzie mistrzowska. Przygotowania do walki mam w Ankos MMA i MMA Witkowo, więc wiem, że trenując w tak mocnych klubach, będę naprawdę dobrze przygotowany do tego starcia – zaznaczył w rozmowie ze sportzpazurem.pl.

ZOBACZ TAKŻE:   Trybuny otwarte tylko dla zaszczepionych?! Rafael Wojciechowski komentuje

Naprzeciwko Karolczyka stanie Adrian Kępa, który może pochwalić się większym doświadczeniem. – Rywal doświadczony, jest nim Adrian Kępa, bardzo się cieszę, że zawalczę z mocnym zawodnikiem i dzięki tej walce będę mógł dużo zyskać – przyznał Szymon.

ZOBACZ TAKŻE:   Start chce opóźnienia inauguracji rozgrywek! Co z karnetami, jeśli trybuny będą puste?

Wiadomo już, że gala odbędzie się w studio, a więc zabraknie kibiców. – Jeśli chodzi o kibiców, to dla mnie jest to w sumie bez znaczenia, wychodzę i robię swoją robotę, a w głowę nadal będzie siedzieć to, że widzi ciebie mnóstwo osób i nie możesz ich wszystkich rozczarować – dodał.

ZOBACZ TAKŻE:   Oto siódemka wychowanków Startu! Masz inną koncepcję? Podziel się

Galę obejrzymy w TVP Sport. – Z tego to się najbardziej cieszę, bardzo fajnie, że w końcu będę mógł się pokazać szerszej publiczności i dużo osób jeszcze o mnie usłyszy – zdradził nam Karolczyk.

Cel jest jeden na tę walkę – pokazać się z jak najlepszej strony, wygrywając pojedynek

zaznaczył szymon karolczyk.

Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: