W Gnieźnie powstał nowy klub!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Mamy w Gnieźnie nowy klub! Chodzi o Gnieźnieńskie Stowarzyszenie Triathlonu. Śmiało można powiedzieć, że jest to nowa organizacja ze starymi zawodnikami, którzy mają już na swoim koncie sporo występów w zawodach triathlonowych i nie tylko.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Gnieźnieńskie Stowarzyszenie Triathlonu zostało zarejestrowane w tym tygodniu w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie. Była to inicjatywa rodziców i zawodników, którzy uważali, że nie są w stanie uzyskać odpowiednich porozumień ze starym klubem.

W skład nowego klubu wchodzi 25 zawodników z Gniezna i okolicznych miejscowości. Warte dodania jest to, ze ci zawodnicy zdobyli w tym roku pierwszy raz w historii Mistrzostwo Polski Grup Triathlonowych (prowadzeni przez obecnego prezesa klubu Grzegorza Smoczyka)

Zarząd klubu stanowią:

Grzegorz Smoczyk – prezes stowarzyszenia

Sebastian Ottenburger – sekretarz

Szymon Jankowski – członek zarządu

Mariusz Majorczyk – członek zarządu

Mariusz Tomaszewski – członek zarządu

Zawodnicy nowego klubu na treningu

Trenerami klubu są doświadczone i znane w środowisku osoby: Piotr Śmigórski i Tomasz Gleba.

Ten tydzień mamy bardzo intensywny, dopinamy wszelkie formalności związane z założeniem klubu. Cieszę się, że zawodnicy z takim entuzjazmem wrócili do treningów. Razem z trenerami ustaliliśmy już plan na sezon 2021 i możemy szykować formę na najważniejsze imprezy. Już niedługo rusza nasza strona internetowa i profil na FB, dzięki czemu każdy będzie mógł śledzić nasze poczynania – mówi nam prezes klubu Grzegorz Smoczyk.

Szerzej na temat Gnieźnieńskiego Stowarzyszenia Triathlonu porozmawiamy już w poniedziałek. O godzinie 21:00 naszymi gośćmi będą Grzegorz Smoczyk (prezes) i Bartosz Majorczyk (zawodnik).

Magazyn będzie dostępny tutaj:

Ostatnia aktualizacja artykułu: 5 grudnia 2020 o godz. 10:25:47


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: