Otwieramy serducha i licytujemy dla Damiana!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Damiana Julkowskiego zna wielu gnieźnian. To młody chłopak, który podczas nauki w gimnazjum przyjął potężny cios od losu. W wieku 14 lat doznał udaru rdzenia. Późniejsze perturbacje zdrowotne były koszmarne. Dziś Damian ma 23 lata i nadal toczy nierówną walkę z przeciwnikiem.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

O to, by móc stanąć na nogi, a szansą na poprawę jego kondycji zdrowotnej jest terapia komórkami macierzystymi, która – jak możecie się domyślić – kosztuje sporo. Więcej o Damianie i pomyśle na jego leczenie przeczytacie tutaj: https://www.siepomaga.pl/damian-julkowski.

Chcąc pomóc Damianowi i podarować mu prezent na święta w postaci zastrzyku finansów, organizujemy licytacje! Przede wszystkim mobilizujemy gnieźnieńskie środowisko sportowe, ale będą pojawiać się też rzeczy spoza sportu. Umowna data startu wydarzenia to 6 grudnia, czyli Mikołajki.

Licytacje jednak już trwają i będą się toczyć aż do 20 grudnia (chyba że w poście jest inna informacja). Liczymy na Waszą hojność!

Jak licytować? Po prostu przebijamy cenę w komentarzach. Następnie, po zakończeniu danej licytacji i wskazaniu zwycięzcy przez administratora, należy wpłacić środki bezpośrednio na zrzutkę Damiana (https://www.siepomaga.pl/damian-julkowski), po czym będzie można odebrać wylicytowaną rzecz. W razie potrzeby zadbamy też o wysyłkę, ale w takim przypadku będzie trzeba wykonać osobny przelew z pokryciem kosztów (ok. 10-20 zł, w zależności od wylicytowanej rzeczy – do ustalenia).

Rzeczy do licytacji będą dodawane z konta sportzpazurem.pl, jednak swoje fanty może wrzucać także każdy inny – czy to kibic, czy też działacz, czy zawodnik i zawodniczka.

Ważne jednak jest to, by każdy z nas trzymał się ściśle określonego szablonu – tak, by nie było bałaganu! 

Szablon:
> opis przedmiotu:
> cena wywoławcza:
> koniec licytacji:
> przebijamy co najmniej o:

Zachęcamy do wspólnego działania!

LICYTUJEMY TUTAJ >>>

Razem możemy zdziałać naprawdę dużo! UWAGA. Stopniowo będziemy dodawać kolejne licytacje. Bądźcie czujni❗️


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: