Imponująca forma Konkretu Gniezno w Poznaniu!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Konkret Gniezno ma za sobą zawody „Zimowe Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego w pływaniu kat. 12 lat i młodsi”. Zmagania odbyły się w miniony czwartek na Termach Maltańskich w Poznaniu. Jak poszło gnieźnianom i gnieźniankom? Oto relacja opublikowana przez klub na Facebooku.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

„Nasz klub w kat 11 lat reprezentowały Antonina Piotrowska oraz Emilia Danielewicz,w kat 10 lat Ania Duszyńska oraz dziewięciolatkowie Konstancja Piotrowska i Patryk Sieszchuła. Pod względem emocji najlepsze zawody, na jakich byliśmy. Nie lubimy koloryzować naszych osiągnięć, ale nasza kadra wypadła na nich bardzo dobrze, zdobywając 3 tytuły Mistrza okręgu oraz 4 v-ce mistrzostwa.

Najwięcej emocji dostarczyła na m tym razem Antonina Piotrowska, która niespodziewanie przegrała swoją koronną konkurencję – 50m dowolnym. W sporcie jednak najważniejsze jest czy potrafisz się podnieść po porażce, czy nie i Tosia w następnych konkurencjach pokazała poziom, bijąc wszystkie swoje życiówki i dostarczając nam niesamowitych emocji podczas startu na 100m, wygrywając o 0.001 s. najszybszy bieg z rok starszymi koleżankami!  Pamiętajcie, że można się podnieść po przegranej nawet na jednych zawodach i nawet kiedy nie jesteście do tego przyzwyczajeni!

Z super strony pokazała nam się również Konstancja Piotrowska zdobywając dwa srebra na 50m motylkiem i 50m dowolnym oraz złoto na 200m dowolnym – 2.55, dzięki czemu została Mistrzynią Okręgu w kategorii rok starszych koleżanek. Super występy zaliczyła również reszta zawodników Ania Duszyńska oraz Emilia Danielewicz niesamowicie poprawiły swoje życiówki a Patryk Sieszchuła z powodzeniem rywalizował z rok starszymi kolegami plasując się często tuż za podium. Dodać też trzeba, że zawodnicy nasi startowali pierwszy raz na krótkim basenie od wiosny!”

Ostatnia aktualizacja artykułu: 15 listopada 2020 o godz. 21:09:45


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: