Mirosław Jabłoński zawodnikiem Startu Gniezno!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Mirosław Jabłoński w sezonie 2021 będzie bronić barw Startu Gniezno. Wychowanek klubu z pierwszej stolicy Polski wraca do domu po kompletnie straconym roku, w którym nie zaliczył ani jednych zawodów.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Przed sezonem 2020 Mirosław Jabłoński podpisał kontrakt z Orłem Łódź. Mówiło się, że na treningach wypadał całkiem nieźle. Mimo to nie wywalczył miejsca w składzie łódzkiego zespołu. Współpraca na pewno nie przebiegała tak, jakby zawodnik sobie wymarzył.

Efektem tego było rozwiązanie kontraktu. W trakcie sezonu Jabłoński stał się wolnym zawodnikiem i skupiał się na wspomaganiu swojego syna Mateusza, a także na działalności telewizyjnej.

Po rocznym odpoczynku od jazdy Mirosław Jabłoński wraca do swojego macierzystego klubu. W przyszłym sezonie znów będzie zawodnikiem Startu Gniezno. 

Gniezno to moje miasto. Tutaj się urodziłem i tutaj wychowałem. Czerwono-czarne barwy zawsze były w moim sercu. Teraz wracam i ciężko pracuję, żeby zrobić z Wami nie jedną “szkocję”. Widzimy się przy #W25

pisze Jabłoński na Facebooku.

Przed rozpoczęciem rozgrywek doświadczony żużlowiec będzie musiał jednak odnowić licencję. To właśnie dlatego, że w tegorocznym sezonie w ogóle nie jeździł. Nie powinno być to jednak dla niego żadnym kłopotem.

Pozyskanie Mirosława Jabłońskiego to pierwszy transfer Startu Gniezno w trwającym okresie. Jeżeli chodzi o formację seniorską, to czerwono-czarnych barw w 2021 roku bronić będą także Frederik Jakobsen, Timo Lahti oraz Kevin i Oskar Fajferowie.

Czy cieszysz się z powrotu Mirosława Jabłońskiego do Gniezna?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...

Ostatnia aktualizacja artykułu: 10 listopada 2020 o godz. 12:14:12


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: