Iversen lub Jepsen Jensen w Starcie? Weryfikujemy doniesienia [PLOTKI]

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Do naszej redakcji zaczęli pisać kibice, którzy dopytują, czy w Starcie Gniezno jest temat zakontraktowania Michaela Jepsena Jensena lub Nielsa Kristiana Iversena. Postanowiliśmy więc sprawdzić, czy jest coś na rzeczy.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Tegoroczny okres transferowy jeszcze oficjalnie się nie zaczął, a już wzbudza mnóstwo emocji. Jak powszechnie wiadomo, kluby “po cichu” rozmawiają z zawodnikami. Nowych twarzy szukać musi m.in. Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno, który stracił dwóch czołowych jeźdźców – Adriana Gałę i Olivera Berntzona.

Na kogo postawią czerwono-czarni? Głośno mówi się o Peterze Kildemandzie, choć podobno jeszcze nic w tej materii nie jest przesądzone. Duńczyka łączy się także z Rzeszowem, ale rzekomo są to brednie.

Przypuszczalne składy na sezon 2021 przedstawił ostatnio serwis eSpeedway.pl. Właśnie ten portal uznał, że w czerwono-czarnych barwach startować mogą Michael Jepsen Jensen lub Niels Kristian Iversen.

Z naszych informacji wynika, że na razie nic nie wskazuje na to, by któryś z tych zawodników miał dołączyć do Startu Gniezno. Nie słyszeliśmy, aby Iversen lub Jepsen Jensen był łączony z klubem z W25.

Car Gwarant Kapi Meble Budex Gniezno – przypuszczalny skład wg. eSpeedway.pl:
Timo Lahti
Mirosław Jabłoński
Oskar Fajfer
Michael Jepsen Jensen/ Niels K. Iversen
Fredrik Jakobsen (U24)
Marcel Studziński
Mikołaj Czapla

Ostatnia aktualizacja artykułu: 26 października 2020 o godz. 09:14:19


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: