Start reaguje na oświadczenie Piotra Mikołajczaka. Jest oficjalne stanowisko klubu!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

GTM Start Gniezno odniósł się do oświadczenia Piotra Mikołajczaka, w którym poinformował on o odejściu z klubu. Poniżej prezentujemy treść komunikatu klubowego.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

“W dniu 6 października br. Piotr Mikołajczak – Członek Zarządu oraz Dyrektor GTM Start Gniezno oraz Prezes Zarządu SKS Start S.A. złożył swoją rezygnację. O zaistniałym fakcie poinformował opinię publiczną dziś – publikując oficjalne oświadczenie na swoim profilu na Facebooku. Wszystkich zaniepokojonych losami klubu, a przede wszystkim naszej ukochanej dyscypliny, jaką jest czarny sport, pragniemy uspokoić. Klub funkcjonuje niezmiennie, jego działalność w żaden sposób nie jest zagrożona, a rozstanie z Piotrem Mikołajczakiem nastąpiło w zgodzie, za porozumieniem obu stron, które uznały, że tak będzie lepiej.

Po publikacji oświadczenia, czujemy się zobowiązani odnieść do tego faktu i zapewnić kibiców, że zachodzące w klubie zmiany organizacyjne nie zaburzają w żaden sposób harmonogramu pracy i działań podejmowanych przez klub. Pragniemy zwrócić uwagę, że krótko po zakończeniu rozgrywek swoje pozostanie w Gnieźnie zadeklarowała trójka najskuteczniejszych zawodników z sezonu 2020 – Oskar Fajfer, Timo Lahti i Frederik Jakobsen. O przyszłość naszych podstawowych juniorów, Marcela Studzińskiego i Mikołaja Czapli, również możemy być spokojni. W ciągu najbliższych dni powinna wyjaśnić się także sytuacja Olivera Berntzona, z którym klub jest w stałym kontakcie. Decyzję o zakończeniu kariery podjął Jurica Pavlic, a o odejściu z Gniezna poinformował Adrian Gała. Ruchy kadrowe w sporcie żużlowym nie są jednak niczym nowym. Ambicje sportowe działaczy GTM Start Gniezno pozostają niezmienne od samego początku działalności stowarzyszenia, dlatego możemy zapewnić kibiców, że skład zespołu będzie na tyle silny, na ile pozwolą możliwości finansowe. Na pewno będziemy groźni dla rywali. Priorytetem jest zachowanie bieżącej płynności finansowej, z którą nasz klub jest kojarzony od czterech lat. Intensywnie pracujemy także na płaszczyźnie marketingowej, rozmawiając z naszymi sponsorami pod kątem współpracy w przyszłym sezonie.

Dodajmy, że w najbliższy piątek w siedzibie stowarzyszenia odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia GTM Start, które uzupełni powstały w zarządzie wakat. O szczegółach poinformujemy stosowną informacja po zakończeniu spotkania”

Ostatnia aktualizacja artykułu: 21 października 2020 o godz. 16:49:39


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: