Najtrudniejsza decyzja Adriana Gały. Co na to kibice?

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Od samego rana otrzymywaliśmy sygnały, że Adrian Gała już wybrał klub na sezon 2020. Zdziwiliśmy się bardzo, kiedy wiele głosów wskazywało na to, że wychowanek Startu znalazł nowego pracodawcę. O godz. 18:00 te doniesienia zostały potwierdzone. Co na to kibice?

O odejściu Gały ze Startu Gniezno poinformował klub, a także sam zawodnik za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku.

Właśnie podjąłem swoją najtrudniejszą decyzję w mojej sportowej karierze i chciałbym się nią z Wami podzielić… Zdecydowałem, że w tym momencie, w jakim jestem, najlepsza dla mojego rozwoju będzie zmiana barw klubowych w Polsce. Robię to ze łzami w oczach, ale wiem, że dzięki temu wyborowi, mogę stać się lepszym zawodnikiem. W tym przypadku, nie zadecydowały finanse, a wyłącznie moja przeogromna chęć rozwoju

napisał Gała.

Jak na tę informację zareagowali kibice? Oto kilka komentarzy, które pojawiły się na Facebooku:

  • Wracaj jak najszybciej Adi ❤ Pamiętaj tu jest twoje miejsce, będziemy tęsknić i trzymać mocno kciuki żeby następny sezon był najlepszy w twojej karierze! Do jak najszybszego zobaczenia WALCZAKU
  • Od dłuższego czasu liczyłem ze zmienisz klub w celu rozwoju. Powodzenia w nowym klubie.
  • Czyżby w Gnieźnie nie było warunków do rozwoju?. Klub prawidłowo prowadzony, dobry wynik w tym sezonie, dobre perspektywy. Czy w Bydgoszczy będą takie miody i takie pieniądze? Jeśli nawet tak to lepiej mniej ale na swoim niż trochę więcej u kogoś. Zawsze obcy. Jak idzie ok. Gorzej jak nie idzie. No cóż każdy kieruję swoim życiem. Powodzenia.
  • Wielkie osłabienie dla naszej drużyny, kiedy odchodzi zawsze oddany dla klubu wychowanek i pewny punkt zespołu, ale tę decyzję trzeba uszanować w 100%. 
  • Powodzenia Adi i wróć kiedyś z powrotem do domu!
  • Adrian! jesteśmy z Tobą! trzymamy kciuki!
  • Głowa do góry Adi! Zawsze ci będę kibicował, czy to w Gnieźnie, czy w Bydzi. Dzięki za wszystkie lata w Starcie!

Nieoficjalne informacje wskazują na to, że Adrian Gała będzie jeździć w Polonii Bydgoszcz.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: