Oficjalnie: Jurica Pavlic kończy karierę!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Jurica Pavlic potwierdził nam, że kończy żużlową karierę. O swojej decyzji poinformował podczas magazynu Pitbike Gniezno KXD #SGLive.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Tak naprawdę to już koniec. Odstawiłem wszystko na bok. Motocykle są już w szklanej szafie i to tyle, jeśli chodzi o moją żużlową karierę.

przekazał nam Pavlic.

Chorwatowi nie jest łatwo rozstać się z uprawianiem speedwaya. – To ciężka decyzja, która się za mną ciągnie od dobrych paru lat. Sam nie wiem, jak dałem się namówić do tego, by przyjść do Gniezna. Nie żałuję, że zdecydowałem się podpisać kontrakt, ale nie miałem takiego zamiaru. Po prostu chyba podejście pana Piotra (Mikołajczaka – dop. red.) na tyle mi się spodobało, że podpisałem tę umowę – dodał.

Wyjawił jednocześnie, że już wcześniej myślał o porzuceniu kariery zawodniczej. – Już w 2015 roku powiedziałem, że chyba czas skończyć. To się za mną ciągnęło. Nie podjąłem ostatecznej decyzji. Teraz mówię już jednak pas. Wystarczy żużla. Miałem kilka fajnych sezonów. Na pewno nie będę żałował tych swoich 15 lat na żużlu – podkreślił chorwacki zawodnik.

Ostatni mecz w karierze Pavlic odjechał 24 sierpnia 2020 roku. Wówczas Start Gniezno przegrał na Łotwie z Lokomotivem Daugavpils, a obcokrajowiec czerwono-czarnych zapisał przy swoim nazwisku cztery punkty.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 18 października 2020 o godz. 08:11:43


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: