Wszystko wskazuje na to, że Kevin Fajfer nie będzie dłużej jeździć w Starcie Gniezno. Pojawiają się doniesienia, że zawodnikiem zainteresowane jest Wybrzeże Gdańsk.
TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<
Czy rzeczywiście Fajfer rozmawia z Wybrzeżem? Zawodnik usłyszał ostatnio takie pytanie.
– Kurczę, ciężko mi cokolwiek powiedzieć. Rozmowy są, ale wiadomo – rozmawiać trzeba z każdym, a następnie można wybrać najlepszą ofertę – odpowiedział.
A czy w ogóle kontaktował się z nim ktoś ze Startu Gniezno?
– Mieliśmy jedną rozmowę. Czy coś z tego wyszło? W pierwszej kolejności trzeba podomykać inne sprawy, a potem możemy dalej rozmawiać. Współpraca powinna być obopólna. A jest, jak jest – podkreślił.
Cały wywiad znajdziesz TUTAJ.
Ostatnia aktualizacja artykułu: 8 listopada 2025 o godz. 13:52:04
Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!
Koniecznie polub nas na Facebooku:




