Sensacyjne wieści ws. Bastiana Pedersena!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Wydawało się, że to już pewne, iż Bastian Pedersen zastąpi w Toruniu Jana Kvecha. Tymczasem gruchnęły sensacyjne wieści, które przekazał portal po-bandzie.com.pl. Co wiadomo w sprawie przyszłości młodego Duńczyka?

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Serwis podaje, że 19-latek zaczął mieć coraz więcej życzeń na przyszłoroczne rozgrywki, co miało być związane z jego debiutem w PGE Ekstralidze.

„Z naszych informacji wynika, iż w Toruniu skończyła się cierpliwość do Pedersena i działacze mieli zwrócić się z ofertą do Noricka Bloedorna” – pisze po-bandzie.com.pl.

Niemiec podobno miał przekonać działaczy z Grodu Kopernika tym, jak świetnie wypadł w Speedway of Nations 2.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 8 października 2025 o godz. 08:39:48


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: