Coraz więcej wskazuje na to, że Unia Tarnów jest na dobrej drodze do tego, by uzyskać przepustkę do jazdy w Metalkas 2. Ekstralidze. Maleją szanse na to, że na zapleczu najwyższej polskiej ligi żużlowej pojedzie Start Gniezno.
TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<
Z kuluarowych doniesień wynika, że Unia Tarnów rzeczywiście spłaci zawodników do końca października. Mówi się, że żużlowcy poszli na pewne ustępstwa i ostatecznie zaakceptują niższe wynagrodzenia niż pierwotnie ustalono.
Poza tym Unia ma w rękawie mocne karty w postaci współpracy z województwem i miastem.
Ważną deklaracją ze strony władz Tarnowa klub pochwalił się w poniedziałek.
„𝐎𝐩𝐭𝐲𝐦𝐢𝐬𝐭𝐲𝐜𝐳𝐧𝐞 𝐬𝐩𝐨𝐭𝐤𝐚𝐧𝐢𝐞 𝐳 𝐏𝐫𝐞𝐳𝐲𝐝𝐞𝐧𝐭𝐞𝐦!😊
W poniedziałkowe popołudnie Prezes Kamil Góral odbył spotkanie z Jakub Kwaśny – Prezydent Tarnowa odnośnie dostosowania Stadionu Miejskiego do wymogów Metalkas 2. Ekstraligi!
Prezydent zadeklarował pomoc Miasta w celu spełnienia wymogów infrastrukturalnych jakie zostały postawione przed Jaskółkami! W najbliższych dniach Pan Prezydent będzie bezpośrednio kontaktował się z Ekstraligą w tej sprawie.
💬 – Serdecznie dziękuję Panu Prezydentowi za zainteresowanie naszym klubem i deklarację pomocy w dostosowaniu stadionu do wymogów regulaminowych! Mam nadzieję, że pod koniec października będziemy mogli przekazać więcej pozytywnych informacji – podsumował Prezes Kamil Góral” – czytamy w komunikacie Unii.
Ostatnia aktualizacja artykułu: 14 października 2024 o godz. 21:37:45
Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!
Koniecznie polub nas na Facebooku:




