Tabela Krajowej Ligi Żużlowej

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Jak wygląda tabela 2. ligi żużlowej? Żużel ruszył, a Start Gniezno wygrał pierwszy mecz z Unią Tarnów. Lepszej inauguracji czerwono-czarni nie mogli sobie wymarzyć!

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

Poniżej prezentujemy aktualną tabelę Krajowej Ligi Żużlowej.

Na razie pierwsze miejsce zajmuje Polonia Piła. Drugi jest Ultrapur Start Gniezno, a trzeci – Trans MF Landhsut Devils.

Te trzy drużyny wygrały swoje pierwsze mecze w sezonie 2024.

Tabela 2. ligi – żużel 2024

Poniżej można przeanalizować tabela 2. ligi 2024.

MDrużynaMBonPktZRP+/-
1Polonia Piła102100+18
2Ultrapur Start Gniezno102100+8
3Trans MF Landshut Devils102100+6
4Optibet Lokomotiv Daugavpils100001-6
5Unia Tarnów100001-8
6Kolejarz Opole100001-18

Ostatnia aktualizacja artykułu: 1 kwietnia 2024 o godz. 10:12:30


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: