Sensacja w II lidze?! Mało kto o tym mówi

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Często mówi się, że Krajową Ligę Żużlową (II ligę) w przyszłym roku wygra Unia Tarnów. Niektórzy też wierzą, że namieszać może m.in. Start Gniezno. Tymczasem pojawił się zupełnie zaskakujący typ.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Mało kto stawia na Landshut Devils. Wydaje się, że pierwsze miejsce tego zespołu byłoby nie lada sensacją.

Taki scenariusz dopuszcza tymczasem Mateusz Dziopa, ekspert Canal+.

Nie zdziwi mnie scenariusz, że największą niespodziankę sprawią właśnie Niemcy, którzy wygrają ligę, ale nie awansują. W przeszłości przerabialiśmy to z ekipą z Daugavpils, która była najlepsza na zapleczu PGE Ekstraligi. Tacy ludzie jak Antonio Lindbaeck czy Kim Nilsson powinni jechać na wysokim poziomie. To mogą być gwiazdy tej ligi. Victor Palovaara na tym poziomie rozgrywkowym też bywał już skuteczny – zaznacza komentator w rozmowie z polskizuzel.pl.

Poza tym jedyny cel, jaki może sobie postawić ten klub to jak największa liczba kibiców na stadionie. A do tego są potrzebne wygrane i widowiska. Żużlowcy też mają motywacje finansowe, więc nie obawiam się o ich podejście – podsumowuje Dziopa.

Czy uważacie, że jego scenariusz może się ziścić?

Ostatnia aktualizacja artykułu: 23 grudnia 2023 o godz. 14:28:14


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: