Butikowy klub fitness Figura La. Wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o wyjątkowych Kobietach

Ostatnia aktualizacja: 25 maja 2023

Nowoczesny wymiar fitnessu, który wspomoże Cię między innymi w:
– walce z nadprogramowymi kilogramami
– redukcji cellulitu i rozstępów
– wymodelowaniu ciała
– wygładzeniu i ujędrnieniu skóry

Kameralna, przyjazna atmosfera. Profesjonalna obsługa i wyjątkowo skuteczne urządzenia.

Wszystkie urządzenia są wyposażone w promieniowanie podczerwone, które jest nazywane eliksirem młodości. Wnikają one głęboko w skórę (nawet do 4 cm), przez co treningi czy seans w saunie stają się jeszcze bardziej efektywne.

Bieżnia bodyshape to niezwykłe urządzenie treningowe na którym podczas jednego treningu spalasz cztery razy więcej kalorii niż na zwykłej bieżni. Dodatkowo podciśnienie oraz kolagen wspomagają walkę z pomarańczową skórką, wygładzają i ujędrniają ciało. Pierwsze efekty widoczne już po miesiącu regularnych treningów.

Rollshape to nowoczesne urządzenie, które pozwala na samodzielne wykonanie masażu całego ciała. Masaż drewnianymi rolkami zapewnia wyraźne odprężenie zarówno fizyczne jak i psychiczne. Regularne zabiegi redukują stres i napięcie mięśni przez co pozytywnie oddziałowują na samopoczucie. Zabieg na rollshape pozwala na wyciszenie dolegliwości bólowych, usprawnia przepływ limfy, poprawia ukrwienie tkanki podskórnej oraz mięśni, redukuje cellulit, poprzez rozbicie tkanki tłuszczowej wspomaga proces odchudzania, działa relaksująco i odprężająco.

Platforma wibracyjna Vibra Shape to idealne rozwiązanie dla osób, którym brakuje czasu na codzienny i odchudzający fitness. Podczas treningu wibracje przenoszą się na wszystkie mięśnie, zmuszając je do intensywnej pracy, spalając przy tym tkankę tłuszczową, redukując cholesterol. Pozytywnie wpływają na ścięgna oraz stawy, wzmacniając je. Eksperci twierdzą, że kwadrans na platformie wibracyjnej odpowiada 1,5 – godzinnemu treningowi na siłowni. . Inne zalety to: poprawa kondycji fizycznej, znikający cellulit, umięśniona sylwetka, mocny kręgosłup wolny od bólów wywołanych siedzącym trybem życia. Ćwicząc regularnie, szybko pozbywamy się podskórnej tkanki tłuszczowej szczególnie na brzuchu, pośladkach, ramionach i udach. Kwadrans z platformą wibracyjną 3 razy w tygodniu regeneruje organizm i sprawia, ze znacznie dłużej wyglądamy i czujemy się młodo. Generowane przez platformę wibracje pracują dla nas i za nas sprawiając, że trening jest łatwy, krótki i bezbolesny, a jednocześnie niezwykle efektywny. Inne zalety to: poprawa kondycji fizycznej, znikający cellulit, umięśniona sylwetka, mocny kręgosłup wolny od bólów wywołanych siedzącym trybem życia. Ćwicząc regularnie, szybko pozbywamy się podskórnej tkanki tłuszczowej szczególnie na brzuchu, pośladkach, ramionach i udach. Kwadrans z platformą wibracyjną 3 razy w tygodniu regeneruje organizm i sprawia, ze znacznie dłużej wyglądamy i czujemy się młodo. Generowane przez platformę wibracje pracują dla nas i za nas sprawiając, że trening jest łatwy, krótki i bezbolesny, a jednocześnie niezwykle efektywny.

PowerActiveSlim to orbitrek na wypasie 🙂 który podczas jednego treningu pozwala spalić nawet 2000 kalorii. Synergia podczerwieni i jonizacji intensyfikuje procesy metaboliczne organizmu takie jak pocenie się czy też stymulacja produkcji kolagenu. Podczerwień wspomaga proces intensywnego pocenia, natomiast jonizacja pomaga w dotlenieniu komórek skóry i tkanek podskórnych, przyspieszając spalanie tkanki tłuszczowej oczyszczanie organizmu z toksyn. Po serii treningów na PowerActiveSlim ciało zyskuje na sprężystości i jędrności, następuje intensywne wyszczuplenie, skóra staje się gładka i aksamitna, poprawia się wydolność układu sercowego i oddechowego.

W saunie Infared ciało poci się bardziej niż w zwykłej saunie, dodatkowo spalany jest tłuszcz i dlatego sauna IR może być elementem procesu odchudzania. Niezwykłym atutem jest to, że podczas seansu można swobodnie oddychać, ponieważ podgrzewane jest ciało, a nie powietrze. Regularne seanse w saunie sprzyjają leczeniu zwyrodnienia stawów i rwy kulszowej, poprawiają krążenie krwi. Łagodzą bóle kręgosłupa i stawów oraz skutki stresu takie jak napięcie nerwowe i zmęczenie. Zabieg w saunie IR wpływa na polepszenie kondycji skóry, spalanie zbędnych kalorii i zwalczanie cellulitu.

Trening w Figura La to ogromna dawka energii i wzmożona dawka endorfin, które pozytywnie działają przez kolejne dni 🙂

Zadzwoń  – 509 818 817 i umów się na trening

Przyjdź – Gniezno, ul. Wolności 40b (budynek Strefa Relaksu) i sprawdź nas 🙂

Ostatnia aktualizacja artykułu: 25 maja 2023 o godz. 19:51:08