Pogoda coraz lepsza. Odwiedź Atut Gniezno i ruszaj na rower!

Ostatnia aktualizacja: 11 maja 2023

Pogoda za oknem jest coraz lepsza, co może stanowić zachętę do wycieczek rowerowych. Oczywiście w obliczu sprzyjającej aury i planów zakładających wypady za miasto, warto zatroszczyć się o odpowiedni sprzęt.

Chcesz kupić rower? Śmiało ruszaj do Atut Gniezno. To firma, która może pochwalić się ogromnym asortymentem. Nie chodzi tutaj tylko o jednoślady, ale i wszelkie niezbędne akcesoria do jazdy na rowerze. W sklepie nabędziesz między innymi kaski, ochraniacze, dętki, opony czy stroje rowerowe. Wybór jest duży, a ceny – bardzo atrakcyjne.

Atut Gniezno to firma dysponująca wieloletnim doświadczeniem. Do niedawna funkcjonowała przy Pl. 21 Stycznia (obecnie Pl. J. Piłsudskiego w Gnieźnie). Dziś sklep znajduje się przy Mickiewicza i nadal świadczy usługi na najwyższym poziomie. W asortymencie Atut Gniezno każdy znajdzie coś dla siebie!

Firma Atut Gniezno powstała w 1991 roku. Pierwotnie mieściła się przy Pl. 21 Stycznia (obecnie Pl. J. Piłsudskiego) w Gnieźnie. Początkowo rowery były dodatkiem do asortymentu sklepu, jednak z czasem pod wpływem zmian na rynku rowerowym i przemian w świadomości społecznej odnośnie zdrowego stylu życia nasza oferta znacznie się powiększyła. Dzisiaj marką dominującą Atutu jest polska firma Kross – nasz długoletni partner handlowy, ale to nie jedyna marka dostępna w naszym sklepie.

Przez długie lata klienci opuszczali nasze progi na kołach marki Author, która spełniała oczekiwania rowerzystów zaawansowanych i początkujących. Przez te wszystkie lata działalności staraliśmy się rozwijać i poszerzać ofertę zgodnie z oczekiwaniami klientów. Dzięki szkoleniom na bieżąco uzupełnialiśmy wiedzę, aby fachowo doradzić nie tylko przy doborze rower, ale też np. w konieczności usunięcia usterki.

Stąd też pomysł aby przy sklepie pojawił się serwis, gdzie można oddać rower do naprawy, ale też dokonać przeglądu zerowego lub przedsezonowego. Serwis działa od wielu lat i cały czas cieszy się dużym zainteresowaniem i zaufaniem klientów dzięki kompetencji i zaangażowaniu naszego mechanika.

Praktycznie w tej chwili każdy znajdzie coś dla siebie. Coraz częściej obserwujemy tzw. zakupy rodzinne, zwłaszcza, że w naszym sklepie można dokonać zakupu ratalnego (w tym kredyt 0%). Wśród licznej oferty modeli mamy rowery miejskie, trekkingowe, crossowe, szosowe, gravel, elektryczne, młodzieżowe, dziecięce.

Staramy się, aby każdy model był dostępny w różnych wersjach kolorystycznych oraz w różnych wysokościach ramy. Od 2022 roku firma przeniosła się do większego lokalu przy ul. Adama Mickiewicza 5/1, gdzie mamy nadzieję jeszcze bardziej wzbogacić asortyment i ułatwić dostęp do aktualnej oferty Atutu.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 11 maja 2023 o godz. 11:17:58