Gnieźnieński sędzia zadebiutuje w ekstralidze

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

We wtorek (26 kwietnia) odbędzie się 1. kolejka Ekstraligi U24. Jeden z meczów sędziować będzie Paweł Michalak, arbiter z Gniezna. Będzie to dla niego debiut w takich rozgrywkach.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Przed nami premierowy sezon Ekstraligi U24. Te rozgrywki mają służyć temu, by młodsi zawodnicy mogli się objeżdżać i rozwijać umiejętności. Pierwsze cztery spotkania odbędą się 26 kwietnia (wtorek).

Gnieźnieński sędzia Paweł Michalak poprowadzi pojedynek Stal Gorzów – Motor Lublin. Początek rywalizacji zaplanowany został na godzinę 17:00.

Już wcześniej pisaliśmy, że Michalak jako sędzia debiutował w lipcu 2021 roku. Teraz czekają go kolejne wyzwania związane z rolą sędziego. W tym sezonie będzie sędziować m.in. mecze II ligi, Ekstraligi U24 czy też zmagania juniorskie, jak chociażby Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów.

Życzymy powodzenia! Mamy nadzieję, że za jakiś czas ta Ekstraliga U24 zamieni się na PGE Ekstraligę i gnieźnieński sędzia będzie pojawiać się na wieżyczce podczas spotkań, które elektryzują całą żużlową Polskę.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 20 kwietnia 2022 o godz. 17:49:48


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: